Nowość: Premierowy utwór "Brudne łapki" z gościnnym udziałem Natalii Kukulskiej!
Odpowiedz Powrót Zarejestruj Zaloguj
Administrator
Zarejestrowany od: 2010-03-23 20:04:09
Zacytuj
Pierwsze wrażenia
2010-04-02 16:37:36

Jakie były Wasze wrażenia przy pierwszym odsłuchaniu płyty? A przy kolejnych? :)

U mnie pierwsze wrażenie było bardzo słabe... na szczęście okazało się, że to wina głośników (odtwarzałem na nie swoim sprzęcie), po powrocie do domu i odsłuchaniu raz jeszcze wręcz zakochałem się w tej płycie ;) Kilka utworów jeszcze musiało poczekać na to, abym je lepiej przyswoił (jak np. "Go go - shake your body" albo "Z duszą na ramieniu") ale już po dwóch dniach zaczęły mi one chodzić nieustannie po głowie tak, jak i cała reszta :)

Sygit mnie nie rozczarował, ba, bardzo zaskoczył świetnymi tekstami (zwłaszcza "FilozOFF") i nietuzinkowymi aranżacjami (jak w "Wyrzuć TiVi", zresztą z również znakomitym tekstem Kasi Jasińskiej :) ), a Markowski... Oczywiście, jak wino, jakością wokalu na płycie przewyższył chyba nawet Schody :) Po takiej próbce jego możliwości jeszcze trudniej jest mi czekać na nowy album Perfectu...

A jak to wyglądało u Was? Jak oceniacie płytę?

Chcę więcej... i więcej... :)

Zarejestrowany od: 2010-03-24 08:34:13
Zacytuj
Re: Pierwsze wrażenia
2010-04-06 18:55:19

Witam,

Pierwsze przesłuchanie i duże zaskoczenie, bo wrażenia bardzo dobre (nie wiem nawet, czy nie za bardzo ;-)). Płyta jest bardzo zróżnicowana, przez co Grzegorz może naprawdę pokazać swoje możliwości wokalne. Sygit z kolei pokazuje, że oprócz tego, iż jest to (co było wiadomo) znakomity gitarzysta i świetny kompozytor, to także pisze naprawdę niezłe teksty (nie gorsze niż pozostałe teksty napisane przez profesjonalnych tekściarzy).

Nie wszystkie utwory jeszcze do końca do mnie trafiają, ale to się zmienia, więc na razie nie będę pisać na ten temat ... zobaczymy co będzie dalej :-)

Pozdrawiam
Johnny_L

Odpowiedz Powrót
Markowski&Sygitowicz